Ing.Dušan Bláha

 

   

 

 

 

Ing.Dušan Bláha

 

1996 jsem se stal, na VUT v Brně, stavebním inženýrem (silničář, mostař a statik), pokračoval jsem v doktorandském studiu a stal se tam ze mě i učitel.  Velmi mě zajímalo Feng Shui.

1998 jsem se dozvěděl doktorskou diagnózu svých zdravotních problému: Roztroušená Skleróza. Ze dne na den jsem změnil svůj životní styl a začal jsem objevovat zcela nové životní souvislosti a studovat život z energetického holistického pohledu. Velmi dobrým základem se stalo pochopení principů Feng Shui, které mě přivedlo v roce 2 000 do Holandska ke studiu v KUSHI Institutu of Europe v Amsterdamu, kde jsem absolvoval školu „ART of LIFE SCHOOL“ tehdy všech dostupných úrovní I, II a III. Dal jsem výpověď na VUT a v roce 2001 jsem na pozvání Adelberta a Wieke Nelissen jel do Kushi Institutu pracovat na dobu 1,5 roku (uklízení, makrobiotický obchod, výroba tofu, tempeh, natto, seitan, pickles, produkce makrobiotických snacků, dezertů a mb vaření v restauraci) s každodenní velmi intenzivní výukou a poznávání sama sebe Zenovou japonskou cestou. Tento výcvik mi po pravdě zachránil život a úplně otevřel oči.

Od této doby pomáhám nejen sám sobě, ale i ostatním lidem, kteří projeví zájem. Neustále sleduji a studuji holistický život. Na mé cestě životem jsem prošel vzděláním a výcviky v těchto disciplinách: Feng Shui a Posvátná geometrie, Makrobiotika, Palm healing, Craniosacrální terapie, Do-in, Jóga, Shiatsu, Nine Star Chi a jiné druhy Orientální Astrologie, I -Ting (Yi-Jing), Chi kung, Pranayama, Akupunktůra, Power of Symbols, Čínská medicína, Systemické rodinné a finanční konstelace, Art of Dying, Power of Manhood, Hypnóza a Autohypnóza, Esence, Přírodní stavitelství, Permakultura.

Všechny nabité poznatky se snažím lidem předat v seminářích a osobních konzultacích pro porozumění a usnadnění jejich života.

 

„Jsme božské bytosti, které můžou úplně vše, jen objevit jak.“